Nejlepší ceny 2012 pouze dnes
 
CK Alexandria nabízí pouze dnes!!!
 

 

Zájezdy za stejné ceny můžete objednávat i u

nás.

 

Pro rezervaci volejte na 605228201 nebo pište na tom@fajnagency.cz

 

 

 

OBECNÉ INFORMACE O AKCI

Vážení a milí přátelé,léto je za námi a s ním další sezona. Dovolte proto, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, kterou nám projevujete nejen tím, že s námi vyrážíte na svou dovolenou, ale i mnoha milými dopisy, emaily, telefonáty a osobními návštěvami na našich pobočkách. Jsme rádi, že cestovní kancelář Alexandria pro Vás představuje silného a důvěryhodného partnera a že se Vám dovolené, které s námi trávíte, tolik líbí. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň velkou motivací pro další práci. Jejím výsledkem je i nová nabídka Super First Minute zájezdů.


Elektronický katalog Super First Minute jsme pro pro Vás připravili opět po roce a opět se jedná o výběr těch nejoblíbenějších a nejžádanějších zájezdů na léto 2012, který je doplněn o výběr letošních nej zájezdů za exotikou.

A již tradičně Vám na všechny zájezdy z tohoto katalogu poskytujeme záruku nejnižší ceny. „Záruka nejnižší ceny“ Vám poskytuje jistotu, že je Vaše cena opravdu nejvýhodnější, tedy nižší než ceny se všemi časovými či akčními slevami a dokonce i nižší než ceny Last minute! Zárukou nejnižší ceny Vám garantujeme, že pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete ho kdykoli až do Vašeho odjezdu v naší nabídce levněji, vyplatíme Vám rozdíl mezi cenou, kterou jste zaplatili a cenou nabízenou a navíc přidáme 500,- Kč!

Abychom Vám mohli nabídnout a garantovat skutečně nejnižší cenu, rozhodli jsme se katalog nevydávat v tištěné verzi, ale pouze elektronicky v této virtuální verzi, kterou právě listujete, vybrané stránky či celý katalog si můžete i vytisknout. Nepoužíváte-li Vy či Vaši blízcí internet, či se Vám virtuálním katalogem listovat nechce, obraťte se na kteroukoli z našich poboček, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

Myslíme samozřejmě ale i na ty z Vás, kteří na dovolenou chtějí vyrazit v sezoně zimní. Ať už plánujete cestu za teplem, nebo dáte přednost horám a lyžování, určitě sáhněte po některém z našich dalších nových katalogů – Exotika 2011/12, Lyžařské zájezdy 2011/12 a Egypt – zima/jaro 2011/12.

Nyní se ale již začtěte do následujících stránek. Věříme, že si zde vyberete zájezd přesně podle svých představ.

Pokud si ale přeci jen z tohoto katalogu nevyberete, nezoufejte. Kompletní nabídku zájezdů na léto 2012 naleznete v našich hlavních katalozích, které začneme distribuovat začátkem prosince.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na shledanou na některém ze zájezdů cestovní kanceláře Alexandria.

Kolektiv CK Alexandria

JEN PÁR POZNÁMEK

  • Záruka nejnižší ceny – platí, že ceny Super First Minute jsou nejvýhodnější a jsou nižší, než budou ceny platné od 1. 12. 2011 i při započítání všech slev.
  • Ceny v tomto katalogu jsou platné pouze do 30. 11. 2011.
  • Při zakoupení zájezdu Super First Minute je cena konečná a nebude se měnit ani výše palivových poplatků.
  • Na zájezdy uvedené v tomto katalogu nelze uplatnit žádnou jinou slevu.
  • Rozdíly v cenách zájezdů uvedených v tomto katalogu (platné do 30. 11. 2011) a cenami, které budou platit od 1. 12. 2010, jsou orientační a mohou se měnit zejména v závislosti na sezóně (například jiný rozdíl může být při srovnání červen – červen nebo srpen – srpen).
  • Při zakoupení zájezdu Super First Minute můžete počítat se všemi dalšími výhodami, jako jsou ve vybraných místech slunečníky zdarma, dětské kluby, dětský all inclusive či české animační programy zdarma.
  • Super First Minute cena znamená platba 50 % nyní a 50 % měsíc před odjezdem.